Reference

Reference

Jiří oul
Image is not available

Skvělý trenér s vynikajícím individuálním přístupem. Maximální spokojenost! Mohu jen doporučit! Díky Vláďovi jsem shodil více jak 30kg a jedeme dál!!! Díky chlape!

Jiří O., 34 let
5.2.2019
Jan Hartman
Image is not available

Profesionální přístup spojený s dlouholetou zkušeností. Na každý trénink je perfektně připravený, obměňuje cviky, pomůže se zraněním a poradí jak s dechem tak celkovou technikou. Za mě naprostá spokojenost.

Jan H.
1.10.2019
Martin Novák ml.
Image is not available

“Hraji závodně hokej a chyběla mi poslední dobou jak motivace tak se vytrácela i výbušnost a dynamika a celkově jsem byl slabší než ostatní hráči. Proto jsem během suché přípravy oslovil Vláďu a musím říct, že to bylo výborné rozhodnutí. Nyní jsem díky Vláďovi silnější a věřím, že sezona bude stát za to! Vláďa je výborný trenér který Vás dokáže připravit opravdu na cokoliv! Tréninky jsou vždy dělané speciálně pro Vás a vždy jsou naprosto jiné. Neskutečná práce!”

Martin N. ml., 18 let
18.9.2019
Jiří oul - copy
Image is not available

Vláďa je: 1) skvělý trenér, který vám seskládá cvičební plán na míru a celou dobu vás hlídá, abyste dělali všechny cviky správně. Vše ukáže, respektuje vaše přání a potřeby. Časově vychází vstříc, jak je to jen možné.. 2) úžasný člověk, který se s vámi dokáže bavit na libovolné téma. Po krátkém čase si k němu vytvoříte důvěru a pak s ním můžete probírat cokoliv je upřímný, nebude vám nic nalhávat, zároveň vždy volí vhodná slova. Vláďa je ale taky jen člověk, takže na něj nesypte jen problémy, proberte s ním i pozitivní věci, podělte se o radost, pak vám předá hromadu pozitivní energie, pokud ji zrovna potřebujete. S Vláďou cvičím 7 měsíců a zhubnul jsem neuvěřitelných 33 kg.
Díky Vláďo !

Václav V.
30.5.2019
Thomas D.
Image is not available

Vladimír is an excellent fitness trainer. He really understands it and knows how to help you. Thanks to him, I was able to lose weight and then gain muscle mass. Training with Vlada is great. Vladimir is very friendly, every exercise he show you and explained it why we do this and the whole training constantly motivates you to perform better. Best coach ever!!!

Thomas DAVIS
14.5.2019
Jitka K.
Image is not available

„Vláďu mohu jenom doporučit. Mohu říct, že je to opravdu výborný trenér. Je ten správný člověk na správném místě, dokáže trénink přizpůsobit mým potřebám a i problémům. Pečlivě mě hlídá abych jela technicky dobře cviky, ale zároveň vnímá, když mě něco bolí a neustále se posouváme dopředu. Mohu říct, že je to skvělý trenér, který umí motivovat a ví moc dobře, o čem mluví (cvičení, suplementech a i výživě). Moc ráda k němu chodím a vždy se na trénink moc těším! Za mě maximální spokojenost!!! Děkuji Vláďo!“

Jitka K., 56. let
17.12.2018
Všra landová
Image is not available

Vláďu mohu jedině doporučit. Skvělý trenér, který opravdu ví co dělá a opravdu tomu rozumí. Každý trénink má skvěle připravený a každý trénink je jiný, cviky vždy ukáže, vysvětlí proč ho cvičíme a co tím cvičíme, celou dobu tréninku se mi plně věnuje a dává na mě pozor, zda to opravdu cvičím dobře. Využívá ve svých trénincích balanční pomůcky a pokaždé vymyslí cviky, které jsem nikdy v životě neviděla a myslím si, že jsou naprosto nereálné. 🙂 Je velmi motivující trenér. Vždycky když už si myslím že umřu a nedám další sérii mě skvěle nakopne!
Díky Vláďovi už mám více jak 20kg dole a jedeme dál! 🙂

VĚRA L., 38 let
8.3.2019
Martina K., 49 let
Image is not available

„Od doby co cvičím s Vláďou mě konečně přestali bolet záda. Díky sedavému zaměstnání sem se celé roky trápila, poslední dobou se i v noci budila bolestí a nyní mě konečně záda nebolí. Vláďa mě naučil správnému sezení a protahování, jak ulevit zádům a zpevnili jsme střed těla.
Nyní začínáme s novými tréninky a jídelníčkem a já už se nemůžu dočkat.
Vláďu mohu jen doporučit!!!“

Martina K., 49 let
9.9.2017
Anar, K
Image is not available

„Vladimir is an energetic, open-minded and encouraging trainer.
Gladly recommend him based on my positive experience!“

Anar K., 33 let
29.12.2017
Denisa L.
Image is not available

„S Vláďou jsem začala cvičit už v roce 2016. Během dvou měsíců díky přesně danému jídelníčku a pravidelným tréninkům jsem dokázala shodit necelých 10 kg. Bohužel pak se mi stal úraz kotníku a já skoro rok nemohla pořádně cvičit. Vláďa se nakonec ukázal i jako výborný fyzioterapeut, nastavil mi cviky přesně podle toho co jsem mohla a nohu zase rozhýbal a sestavil mi i rehabilitační cvičení. Nyní můžu zase naplno sportovat a už se nemůžu dočkat až začneme s novým jídelníčkem a pořádnými tréninky.“

Denisa L., 23 let
20.3.2018
Jiri s
Image is not available

Smart Slider 3 is the best slider that i’ve tried so far. There’s so many useful functions and easy to understand how to use it.

„Pravidelně chodím na kruhové tréninky a jsem maximálně spokojen! Už jsem shodil 15 kg, každý trénink je jiný a vždy výborný. Cítím zlepšení nejen fyzické kondice ale zlepšila se mi i psychika!“

Jiří S.,34 let
29.10.2017
David P
Image is not available

Smart Slider 3 is the best slider that i’ve tried so far. There’s so many useful functions and easy to understand how to use it.

„Vláďa je opravdu člověk na svém místě. Měl jsem velké problémy se zády a koleny. Od doby co cvičím s ním, bolesti zmizeli a já se najednou cítím výborně.
Díky Vláďo!“

David P., 30 let
10.2.2018
Roman B., 40 let
Image is not available

„Na tréninky s Vláďou se vždycky hrozně těším.
Všechny cviky vysvětlí a i ukáže, dokáže se vším poradit a ještě je s ním i zábava.“

Roman B., 40 let
15.4.2018
Petr Pol
Image is not available

Vladimír je velmi zkušený trenér. Ke cvičení jsem se nikdy moc neměl a když už jsem začal tak jsem také velmi rychle skončil... Jakmile jsem ale začal chodit na tréninky s Vladimírem vše se změnilo. Zmizeli veškeré bolesti zad, shodil jsem 11 kg a zbavil se přebytečného tuku v těle. Na každý trénink se velmi těším, Vladimír je výborný motivátor a velmi příjemný člověk. Kdykoliv mám nějaký dotaz či problém tak mi kdykoliv poradí a vše vysvětlí.
Je vidět že ví o čem mluví a dobře své práci rozumí.
Mohu ho všem jen doporučit!!! Pro mě nejlepší trenér!!!

PETR P., 43
8.1.2018
martin nová k
Image is not available

V lednu jsem začal chodit na ranní kruhové tréninky a musím říct, že fakt pecka. Na každém kruháči nám dá pořádně do těla a díky neustálému povzbuzování ze sebe vždy dostanu maximum (a to si myslím, že už víc nedám a ono jo...) 🙂 Každý kruháč má řádně připravený a u každého cviku nám vysvětlí jak ho správně provádět a co daným cvikem cvičíme a proč. Celou hodinu nás neustále sleduje a opravuje pokud jedeme někdo něco špatně - což na většině kruháčů, kde jsem byl tak není, vždy Vám jen řeknou co cvičit ale nikdo Vás neopraví a nechají Vás to jet úplně blbě. Ale u Vládi to takto není, fakt se nám všem věnuje celou hodinu a i když mám třeba nějaký dotaz nebo problém tak to se mnou vyřeší a probere. Další plus co je, že na ranní hodině jsme vždy v počtu max 10 lidí (Vláďa tam ani víc takže máme dostatek prostoru na cvičení, nikdo se nikde nemačká a nepere o místo, navíc i atmosféra na kruháči je hodně "rodinná". 🙂 Vláďu a jeho kruháče můžu opravdu doporučit!!!! Za mě nejlepší trenér.

Martin N., 28 let
6. 11. 2018
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow