Kvalifikace

 

Na svých trenérských znalostech, dovednostech a vědomostech se snažím neustále pracovat a posouvat se dále. Jak formou samostudia tak i ve školách. V prostředí fitness se pohybuji již několik let mám zkušenosti, jak s redukcí hmotnosti, tak s nabíráním svalové hmoty, přípravami na závody i s kondiční přípravou. Více jak 2 roky jsem pracoval pro Ronnie.cz, kde jsem se specializoval na konzultace a doporučování fitness doplňků.

V roce 2015 jsem absolvoval rekvalifikační kurz ve Fitness Akademii Ronnie.cz - Instruktor fitness - pro pozici Trenér. Také jsem v tomto roce absolvoval pod svazem kulturistiky a fitness České republiky rekvalifikační kurz - Instruktor kulturistiky - pro pozici Trenér.

V září 2019 jsem absolvoval 3 týdenní rekvalifikační kurz Instruktora kondičního posilování (oblasti kurzy: Balanční cviky na míčích, Core trénink, PIT a CIIT - intervalový trénink, Posilování, Funkční trénink, Kalanetika, Plyometrie, Metoda Mojžíšové, Stabilizační cvičení, Anatomie, Sportovní strečink, Sportovní terapie) --> Kurz byl zaměřen na různé druhy cvičení s vlastní vahou.

 

●   Fitness Akademie Ronnie.cz - Instruktor fitness II. třídy (kurz je akreditován MŠMT)

●   Svaz kulturistiky a fitness České republiky - Instruktor kulturistiky (kurz je akreditován MŠMT)

●  Wellness.cz - Instruktor kondičního posilování (kurz je akreditován MŠMT)